GILDAN - це американо-канадський виробник одягу, один з найбільших у світі та представлений у 55 країнах. Компанія налічує 48 000 співробітників, а 90% продукції вироблено на власних фабриках. Цінності GILDAN – інновації, нові технології, захист довкілля та соціальна відповідальність.


GILDAN є провідним брендом якісного повсякденного одягу для всієї родини, у тому числі футболок, флісових виробів, сорочки поло, шкарпеток та нижньої білизни.


Компанія продає свою продукцію в рамках брендів, що належать їй, серед яких: Gildan®, Gold Toe® та Anvil®, а також на підставі ліцензійних угод з Under Armour®, Mossy Oak® та New Balance®. Gildan поширює свою продукцію на ринку корпоративного одягу в США та Канаді, де є провідним у галузі брендом, а також нарощує своє проникнення на міжнародні ринки корпоративного одягу. Бренд Gildan використовується як торгова марка для виробленої компанією нижньої білизни та одягу для активного способу життя. Компанія є одним з найбільших постачальників спортивних та повсякденних шкарпеток для роздрібних мереж у США.