Lediberg, що базується в Лазі, є одним з основних постачальників календарів, записників, книг та рекламних матеріалів у Німеччині. У групі BOOST, що базується у Бергамо (Італія), працює близько 800 осіб у всьому світі.
Lediberg обслуговує міжнародну мережу з філіями у Бразилії, Англії, Греції, Нідерландах, Іспанії, Німеччині, Франції, Італії, Польщі та США.
Ексклюзивні бренди, такі як Appeel, Nazareno Gabrielli та Open Book, уособлюють унікальний дизайн – «Зроблено в Італії». Багато нагород, таких як Нагорода за рекламні подарунки, Премія Red Dot за дизайн, Премія за хороший дизайн, підтверджують наші претензії щодо дизайну та якості. Використовуючи новітні технології, Lediberg пропонує великі методи обробки, цифрові відбитки для невеликих видань та спеціальні концепції. Центральні контактні особи координують усі послуги, логістику з 6000 піддонів та правильні процеси, що забезпечують безперебійні процеси та короткі терміни доставки. Наш успіх ґрунтується на чіткій меті позиціонувати себе як сильного партнера у сфері реклами.